O nas

Witryna kazdystudent.pl to bezpieczne miejsce, w którym można poszukiwać odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kim jest Bóg i jak można Go osobiście poznać.

Nasz serwis zawiera artykuły, autentyczne historie oraz forum z pytaniami i odpowiedziami. Umożliwia również wysyłanie wiadomości e-mail z nurtującymi Cię pytaniami na temat Boga. W wiadomości zwrotnej otrzymasz od nas osobistą odpowiedź na swoje pytanie (staramy się odpowiadać w ciągu kilku dni). Naszym pragnieniem jest pomóc Ci w zrozumieniu, że Bóg oferuje Ci możliwość nawiązania z Nim osobistej więzi. Chcemy wyjaśnić, w jaki sposób możesz już dzisiaj rozpocząć poznawanie Boga.

Nasza witryna jest prowadzona przez organizację chrześcijańską skupiającą katolików i protestantów: RUCH AKADEMICKI POD PRĄD (Campus Crusade for Christ). Skupia ona studentów na wielu uczelniach na całym świecie, którzy chcą poznawać Boga i inspirować do tego innych.
Więcej info: www.RAPP.pl

Mamy nadzieję, że zechcesz poznać Boga i doświadczysz Jego miłości. Tak pełnego zaspokojenia ludzkich potrzeb nie może nam zapewnić żadna inna osoba!UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  

TOP