×
SZUKAJ
KazdyStudent.pl
pytania dotyczące życia i Boga
Poznanie Boga

Spadające Talerze

Krótki film opisujący miłość Boga do nas

WhatsApp Share Facebook Share Twitter Share Share by Email More PDF
 Jak nawiązać przyjaźń z Bogiem
 Mam pytanie…

Dowiedz się więcej o Jezusie i o tym, co oferuje: Wiara, która nie jest ślepa.


Transkrypcja wideo:

Ty. Spójrz w swoje oczy. Przyjrzyj się im. Nakrapiane. Kolorowe. Każde z nich wyjątkowe. To Ja je stworzyłem. Stworzyłem wszystko. Wszechświat. I Ciebie. Dałem Ci osobowość. Stworzyłem Cię czystym. Złożonym. I każdego dnia daję Ci życie. Kocham Cię.

Jednak coś się stało. Zdradziłeś Mnie. Nie zaufałeś Mi. Zgrzeszyłeś. Odciąłeś się ode Mnie. I chociaż wciąż żyjesz... to powoli umierasz. Zacząłeś szukać innych rzeczy... byle wypełnić pustkę. Ale nic nie działa. Tylko szybciej Cię zabija. I rozdziela nas coraz bardziej, i bardziej. Czego szukasz? Akceptacja? Bliskość? Miłość?

Nie chcę, żebyś umarł. Stworzyłem Cię nie po to, byś był zniszczony, ale abyś mnie poznał.

Dlatego stałem się jednym z was. Kruchym stworzeniem. Byłem kuszony. Ale nigdy nie zgrzeszyłem. Przyszedłem, aby Cię zbawić. Masz tyle grzechów, a one mają swoją cenę. Ktoś musi umrzeć – Ty... albo Ja. Dlatego wziąłem na siebie Twój grzech, zapłaciłem Moim życiem za Twoje. Umarłem zamiast Ciebie. Ponieważ Cię kocham.

Potem – zmartwychwstałem. Ja jestem Drogą, Prawdą, i Życiem. To Ja, Jezus. Nie przyszedłem Cię potępić. Przyszedłem dać Ci życie. Zaufaj mi. Wybaczę Ci, i dam Ci życie wieczne. Kocham Cię. Zrobiłem to wszystko, aby mieć bliską więź z Tobą. Czy pójdziesz za Mną?

 Jak nawiązać przyjaźń z Bogiem
 Mam pytanie…

UDOSTĘPNIJ INNYM:
WhatsApp Share Facebook Share Twitter Share Share by Email More